Recerca

Hicham Achebak  hachebak@ced.uab.cat

Investigador en Formació (FI/CED)

Graduat en Geografia i Planificació Territorial (Universitat Rovira i Virgili)
Marc Ajenjo Cosp  majenjo@ced.uab.cat

Investigador Postdoctoral (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Jordi Bayona Carrasco  jbayona@ced.uab.cat

Investigador i Professor Associat dept. Geografia (UB)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Amand Blanes Llorens  ablanes@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Diederik Boertien  dboertien@ced.uab.cat

Investigador Beatriu de Pinós

Doctor en Ciències Polítiques i Socials (Universitat Pompeu Fabra)
Xiana Bueno  xbueno@ced.uab.cat

Investigadora

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Anna Cabré Pla  anna.cabre@uab.cat

Directora Honorària

Doctora en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Paolo Chevalier  pchevalier@ced.uab.cat

Investigador en Formació (Université Paris-Est/UAB)

Llicenciat en Sociologia i Història (Université de Lille)
Daniel Devolder Pennanguer  ddevolder@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Economia (Université París I)
Andreu Domingo Valls  adomingo@ced.uab.cat

Sotsdirector

Doctor en Sociologia (Universidad Nacional de Educación a Distancia)
Albert Esteve Palós  aesteve@ced.uab.cat

Director i Professor Associat dept. Geografia (UAB)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Carlos Fernando Félix Vega  cfelix@ced.uab.cat

Investigador en Formació (FPI/CED)

Llicenciat en Ciències de la Comunicació (Universidad Autónoma de Baja California)
Hortense Fraser  hfraser@ced.uab.cat

Investigadora en Formació (UAB/CED)

Llicenciada en Ciències: Demografia i Relacions Internacionals (University of the West Indies)
Joan García Román  jgarcia@ced.uab.cat

Investigador Beatriu de Pinós

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Sílvia Gastón Guiu  sgaston@ced.uab.cat

Investigadora en Formació (FPI/CED)

Graduada en Sociologia (Universidad de Salamanca)
Miguel González Leonardo  mgonzalez@ced.uab.cat

Investigador en Formació (FI/CED)

Graduat en Geografia i Ordenació del Territori (Universidad de Valladolid)
Julián López Colás  jlopez@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Antonio López Gay  tlopez@ced.uab.cat

Investigador Talent, dept. Geografia (UAB)

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Mariona Lozano Riera  mlozano@ced.uab.cat

Investigadora Juan de la Cierva

Doctora en Sociologia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Pau Miret Gamundi  pmiret@ced.uab.cat

Investigador i Professor Associat dept. Sociologia (UAB)

Doctor en Sociologia (Universidad Nacional de Educación a Distancia)
Juan Antonio Módenes Cabrerizo  jamodenes@ced.uab.cat

Investigador i Professor Titular dept. Geografia (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Ryohei Mogi  rmogi@ced.uab.cat

Investigador en Formació (FPI/CED)

Llicenciat en Economia (Meiji University)
Iñaki Permanyer Ugartemendia  ipermanyer@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Joana Maria Pujadas Mora  jpujades@ced.uab.cat

Investigadora i Professora Associada dept. Història Econòmica, Institucions, Política i Economia Mundial (UB)

Doctora en Ciències Històriques (Universitat de les Illes Balears)
Joaquín Recaño Valverde  jrecano@ced.uab.cat

Investigador i Professor Titular dept. Geografia (UAB)

Doctor en Geografia (Universitat de Barcelona)
Elisenda Rentería Pérez  erenteria@ced.uab.cat

Investigadora Ramón y Cajal

Doctora en Demografia (Universidade Federal de Minas Gerias)
Sarahí Rueda Salazar  srueda@ced.uab.cat

Investigadora en Formació (FPI/CED)

Llicenciada en Sociologia (Universidad Central de Venezuela)
Victoria San Juan Bernuy   vsanjuan@ced.uab.cat

Investigadora en Formació (FI/UAB)

Llicenciada en Administració i Direcció d'Empreses (Universidad Autónoma de Madrid)
Nachatter Singh  nsingh@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Montserrat Solsona Pairó  msolsona@ced.uab.cat

Investigadora i Professora Titular dept. Geografia (UAB)

Doctora en Geografia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Jeroen Spijker  jspijker@ced.uab.cat

Investigador

Doctor en Demografia (University of Groningen)
Nicolai Suppa  nsuppa@ced.uab.cat

Investigador Juan de la Cierva

Doctor en Economia (TU Dortmund)
Rocío Treviño Maruri  rtrevino@ced.uab.cat

Investigadora

Doctora en Sociologia (Universitat Autònoma de Barcelona)
Sergi Vidal  svidal@ced.uab.cat

Investigador Ramón y Cajal

Doctor en Ciències Polítiques i Socials (Universitat Pompeu Fabra)
Pilar Zueras Castillo  pzueras@ced.uab.cat

Investigadora

Doctora en Demografia (Universitat Autònoma de Barcelona)